Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

Zespół Szkół w Czaplinku

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE * TECHNIKUM * SZKOŁA BRANŻOWA

  1. Home
  2. /
  3. Blog
  4. /
  5. Ach, co to był za bal…

Ach, co to był za bal…

Studniówka 2022 – Dysk Google

Jest taki piękny zwyczaj, że na 100 dni przed maturą, organizowane są bale studniówkowe. W tym roku tradycji stało się zadość i bal studniówkowy odbył się 14 stycznia 2022 roku, w Dworze Pomorskim w Luboradzy. Obie klasy maturalne – IV T oraz III a LO wraz z wychowawcami, z zaangażowaniem włączyły się w jego organizację.

Piękne stroje maturzystek, maturzystów oraz osób im towarzyszących, muzyka, tańce a przede wszystkim pozytywne nastawienie, sprawiły, że bal studniówkowy należy uznać za udany. Swoją obecnością uświetniła ten bal Dyrekcja naszej szkoły oraz nauczyciele. Bez Was nie było tak uroczyście. Oczywiście nie byłaby to studniówka, gdyby nie polonez, który dzięki zaangażowaniu nauczycieli wychowania fizycznego – p. Marka Mikołajczuka oraz p. Moniki Cieplińskiej, został zatańczony naprawdę przepięknie, a w pierwszej parze mogliśmy podziwiać p. Małgorzatę Głodek – dyrektor ZS w Czaplinku, którą z nieukrywaną dumą, prowadził Maciej Wierzbicki – uczeń klasy III a LO. Oprawą muzyczną przedsięwzięcia zajął się DJ Valdi – p. Waldemar Golec, a całe wydarzenie na „kliszy” utrwaliła p. Alicja Nowicka z “Koloredo”. Były życzenia i podziękowania… Nie zabrakło także wzruszonych rodziców, którzy mogli zobaczyć poloneza w wykonaniu uczniów oraz małego symbolu szczęścia – koniczynek, które w rąk wychowawców, otrzymali maturzyści. Mamy nadzieję, że przyniosą Wam szczęście, Drodzy Maturzyści.

Bal studniówkowy 2022, przeszedł do historii, ale będzie utrwalony w naszych wspomnieniach. Przed maturzystami okres wytężonej pracy, ale wierzymy, że tak pięknie, jak zatańczyliście poloneza, tak pięknie zdacie egzamin maturalny, za który już dziś trzymamy kciuki.

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych