3. Liceum Ogólnokształcące

Od lat z sukcesem promujemy profil absolwenta kierującego się zasadami moralnymi, odznaczającego się wysoką kulturą osobistą, szanującego poglądy innych oraz otwartego na potrzeby rówieśników i społeczności lokalnej. Łączymy tradycję z nowoczesnością i wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom zmieniającego się świata. W centrum zainteresowania stoją uczeń, rodzić i opiekun. Współpraca i partnerstwo – z jednej strony oraz indywidualizacja – z drugiej prowadzą nas drogą sukcesów widocznych na egzaminach maturalnych i zawodowych.

Dołącz do najlepszych i twórz z nami miejsce pełne pasji, ambicji i kreatywności.

POZNAJ NAS - ZAINSPIRUJ SIĘ - CZEKAMY NA CIEBIE!

Absolwent Szkoły Podstawowej może kontynuować naukę w Liceum Ogólnokształcącym na jednym z trzech profili:

1. profil dziennikarsko - prawny (przedmioty rozszerzone: język polski, historia lub wos),
  2. profil akademicko - informatyczny (przedmioty rozszerzone: matematyka, informatyka lub język angielski),
  3. profil ratowniczo - medyczny (przedmioty rozszerzone: biologia, matematyka lub chemia)
  4. profil logistyczno - wojskowy (przedmioty rozszerzone: język angielski, informatyka lub geografia).
Zespół Szkół w Czaplinku w mediach społecznościowych:
 Link do systemu naboru elektronicznego powiatdrawski.edu.com.pl/kandydat
Szkoła pierwszego wyboru potwierdza zgodność danych w systemie z dokumentem papierowym. Tylko uczniowie, których wnioski zostały wygenerowane w systemie, „biorą udział" w rekrutacji.  Pozostałe dokumenty dostarczysz po zakończeniu roku szkolnego 2023/2024 do sekretariatu szkoły (ul. Grunwaldzka 1). Do podania dołącz:
  • dwa zdjęcia,
  • świadectwo ukończenia szkoły wraz z wynikami egzaminu końcowego,
  • kartę zdrowia,
  • jeżeli posiadacz - opinię lub orzeczenie z Poradni Pedagogiczno-Psychologicznej.

Jeśli masz wątpliwości? Skontaktuj się z nami:

INTERNAT ZESPOŁU SZKÓŁ W CZAPLINKU