Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Zespół Szkół w Czaplinku

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE * TECHNIKUM * SZKOŁA BRANŻOWA

  1. Home
  2. /
  3. Blog
  4. /
  5. Szkolne Schronisko Młodzieżowe “ZACISZE”

Szkolne Schronisko Młodzieżowe “ZACISZE”

Internat Zespołu Szkół w Czaplinku w czasie ferii zimowych i letnich pełni funkcję schroniska młodzieżowego. Oferujemy bazę noclegową dla 40 osób, w pokojach 2-, 3- i wieloosobowych. Zapraszamy do nas zwłaszcza zorganizowane grupy młodzieżowe na kolonie czy obozy sportowe, a także turystów indywidualnych. Do dyspozycji gości w budynku i na terenie: * aneks kuchenny z lodówką, mikrofalą, czajnikiem elektrycznym, opiekaczami i tosterem * stołówka * woda filtrowana * pralka automatyczna oraz akcesoria: żelazko i deska do prasowania * świetlica z RTV i grami planszowymi * Internet światłowodowy Wi-Fi * stół bilardowy oraz do ping-ponga * miejsce na ognisko * boisko do koszykówki * ogrodzony parking monitorowany TTV * dla grup zorganizowanych możliwość udostępnienia: sal lekcyjno-konferencyjnych oraz kuchni z wyposażeniem i/lub pomoc w organizacji cateringu * na terenie szkoły przy ul. Grunwaldzkiej: boisko sportowe, kort tenisowy, sala gimnastyczna.

W najbliższym sąsiedztwie: * strzeżona plaża miejska * wypożyczalnie sprzętu wodnego (m.in. kajaki, rowery wodne, łódki, żaglówki) * park linowy * amfiteatr * stadion sportowy * ścieżka spacerowo-rowerowa nad brzegiem jeziora * skansen „Sławogród”. Na terenie miasta: * zielone siłownie * orliki * hala widowiskowo-sportowa * ośrodek kultury * strefa artystycznego relaksu * przystań jachtowa * rejsy statkiem na wyspę Bielawę * szkoła żeglarska – kursy na patent sternika jachtowego i motorowego * spływy kajakowe * paintball i strzelanie z łuku * jazda konna * ośrodek zdrowia i apteki * sklepy, supermarkety i dyskonty * bary i restauracje * kościół * taxi * dworzec autobusowy i kolejowy.

Rezerwacje i szczegółowe informacje:telefon 94 375 52 65 e-mail: sekretariat@zsczaplinek.edu.pl

https://zsczaplinek.bip.gov.pl/fobjects/download/1256923/regulamin-szkolnego-schroniska-mlodziezowego-pdf.html

Ostatnie wpisy

Narodowe Święto Niepodległości w Czaplinku

11 Listopada

Tydzień z Filozofią

Zebrania z Rodzicami

STYPENDIUM PREZESA RADY MINISTRÓW

Zdjęcia w szkole

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych