Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Zespół Szkół w Czaplinku

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE * TECHNIKUM * SZKOŁA BRANŻOWA

  1. Home
  2. /
  3. Blog
  4. /
  5. Akademia Młodego Żeglarza startuje w Czaplinku

Akademia Młodego Żeglarza startuje w Czaplinku

Akademia Młodego Żeglarza startuje w Czaplinku – oto jak uczniowie Zespołu Szkół w Czaplinku wkroczyli w fascynujący świat żeglarstwa. Na początku zostali zapoznani z budową jachtu – pierwszym krokiem było zaznajomienie się z tym, co będzie ich domem na wodzie, jakim jest jacht. Następnie były zasady bezpieczeństwa na wodzie – żeglarstwo to nie tylko przygoda, ale i odpowiedzialność. Zrozumienie zasad bezpieczeństwa to klucz do bezpiecznych rejsów. Była też nauka wiązania węzłów- to podstawa, która otwiera przed uczniami wiele drzwi w świecie żeglarstwa. Energiczny weekend w Akademii Młodego Żeglarza to dopiero początek morskiej przygody. Uczniowie, którzy wzięli w nim udział, posiadają teraz nie tylko wiedzę i umiejętności, ale przede wszystkim wspomnienia, które będą inspiracją do dalszych odkryć i wypraw. ⛵🌞🌞
www.sailandsurf.pl

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych