Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Zespół Szkół w Czaplinku

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE * TECHNIKUM * SZKOŁA BRANŻOWA

  1. Home
  2. /
  3. Blog
  4. /
  5. Akademii Młodego Żeglarza

Akademii Młodego Żeglarza

Dla uczniów biorących udział w Akademii Młodego Żeglarza, każda godzina na jachcie to nowa przygoda i okazja do nabierania cennego doświadczenia. Spędzanie godzin na jachcie, z wiatrem we włosach, to nie tylko doskonały sposób na naukę sterowania jachtem i wykonywania manewrów, ale również na budowanie wspomnień, które pozostaną z nimi na całe życie. Dzisiejszy dzień obfitował w kolejne godziny praktyki i teorii, które zbliżają ich do zostania doświadczonymi żeglarzami. ⛵⛵

#AkademiaMłodegoZeglarza
#kurszeglarski
secretcats.pl - tworzenie stron internetowych