Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Zespół Szkół w Czaplinku

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE * TECHNIKUM * SZKOŁA BRANŻOWA

 1. Home
 2. /
 3. Blog
 4. /
 5. Dzień Edukacji Narodowej w Zespole Szkół w Czaplinku

Dzień Edukacji Narodowej w Zespole Szkół w Czaplinku

Dzień Edukacji Narodowej to święto całej wspólnoty szkolnej: nauczycieli, pracowników, uczniów i rodziców. Uświadamiamy sobie dziś szczególną wartość edukacji w naszym życiu, przypominamy historyczne fundamenty szkolnictwa i doceniamy dostępność do nauki.

Naszą uroczystość uświetnili swoją obecnością wyjątkowi goście:

 • Członek Zarządu Powiatu Drawskiego – Zbigniew Dudor,
 • Radna Powiatu Drawskiego– Genowefa Polak,
 • Sekretarz Gminy Czaplinek – Marcelina Mastalisz,
 • Radny Rady Miejskiej w Czaplinku – Szymon Pastuszek,
 • Prezes Zakładu Gospodarki Komunalnej w Czaplinku – Marian Rutowicz,
 • Przewodnicząca Rady Rodziców – Renata Kozak.

Tradycją obchodów Dnia Edukacji Narodowej w Zespole Szkół w Czaplinku jest przyjęcie w poczet uczniów młodzieży klas pierwszych. Uroczyste ślubowanie zostało przyjęte przez Dyrektora Zespołu Szkół. Pierwszacy od dziś już są pełnoprawnymi uczniami Zespołu Szkół w Czaplinku !

Dzień Edukacji Narodowej to czas podsumowania pracy dydaktyczno-wychowawczej, niekiedy wieloletniej, oraz nagrodzenia najbardziej wytrwałych, kreatywnych, inspirujących, a przede wszystkich zaangażowanych nauczycieli. Nagrodę Dyrektora otrzymali:

Dyrektor p. Małgorzata Głodek 💐podziękowała gronu pedagogicznemu oraz pracownikom administracji i obsługi za rzetelną pracę i zaangażowanie. Z okazji DEN Nagrodę Dyrektora otrzymali:

z grona pedagogicznego:

🌹Wioletta Cylkowska

🌹Monika Cieplińska

🌹Sylwia Czech

🌹Marta Gańska

🌹Jolanta Gawlik

🌹Żaneta Iwaniczko

🌹Małgorzata Lezler

🌹Weronika Pietkiewicz

🌹Agnieszka Wiśniewska

z administracji:

🌹Edyta Bołdak-Manikowska

🌹Justyna Kujawska-Słomska

oraz pracownicy:

🌹Henryk Boniecki

🌹Monika Grodzińska

🌹Dariusz Osiak

🌹Krystyna Popowicz

🌹Marek Skrodzki

Nagrodą Starosty Drawskiego uhonorowana została Agnieszka Skonieczna.

Nie zabrakło także części artystycznej przygotowanej przez uczniów: Zuzannę Kopciuch, Natalię Hałuszczyk, Anikę Słowińską, Nikolę Cichocką oraz Nadię Miazgę, która czarowała swoim głosem i umiejętnościami wokalnymi. W rolę niezastąpionych konferansjerek weszły: Aleksandra Komorowska oraz Alicja Człapa.

Dzień Edukacji Narodowej to czas serdecznych życzeń i podziękowań; uczniów dla nauczycieli, ale także nauczycieli dla uczniów, gdyż szkoła to wspólnota. W imieniu przedstawicieli Uczniów – Maks Kunert podziękował gronu pedagogicznemu za trud kształcenia, za codzienną obecność. Podkreślił, że nie zawsze młodzi spełniają oczekiwania i pokładane w nich nadzieje, czasami lenistwo i impulsy młodzieńczego buntu są silniejsze. Zapewnił jednak, że mimo wszystko, doceniają poświęcenie, kierowane uwagi czy pochwały, słowa refleksji.

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych