Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Zespół Szkół w Czaplinku

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE * TECHNIKUM * SZKOŁA BRANŻOWA

  1. Home
  2. /
  3. Blog
  4. /
  5. DZIEŃ GŁOŚNEGO CZYTANIA

DZIEŃ GŁOŚNEGO CZYTANIA

📖📚🇩🇪🇺🇦🇬🇧🇨🇵🇪🇦🇹🇯🇧🇧🇵🇱📚📖

Z okazji obchodów Dnia Głośnego Czytania w powiązaniu z Europejskim Dniem Języków Obcych pani Małgorzata Hałuszczyk zorganizowała w bibliotece Liceum Ogólnokształcącego im. 3 Dywizji Strzelców Karpackich Głośne czytanie w językach europejskich. Celem tego kameralnego spotkania w jesiennym anturażu było ukazanie różnorodności otaczających nas języków i przede wszystkim podkreślenie zdolności językowych młodzieży szkoły. Mieliśmy okazję wysłuchać prezentacji tekstów w języku angielskim, niemieckim, hiszpańskim, włoskim, rosyjskim, ukraińskim, francuskim oraz polskim. Gratulujemy wszystkim zaangażowanym talentu i odwagi. Zachęcamy gorąco do czytania literatury pięknej w oryginale. Uczniowie Zespołu Szkół mają możliwość doskonalić swoje umiejętności językowe za pośrednictwem zasobów biblioteki szkolnej, ponieważ w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa zakupiono dla nich literaturę w języku niemieckim i angielskim. Zapraszamy uczniów do korzystania z zasobów biblioteki szkolnej.

Wsparciem organizacyjnym podczas obchodów Dnia Głośnego Czytania w językach obcych była pani Weronika Pietkiewicz oraz pani pedagog Agnieszka Wiśniewska, która online odczytała fragment „Małego księcia” w oryginale.

Ostatnie wpisy

Narodowe Święto Niepodległości w Czaplinku

11 Listopada

Tydzień z Filozofią

Zebrania z Rodzicami

STYPENDIUM PREZESA RADY MINISTRÓW

Zdjęcia w szkole

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych