Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Zespół Szkół w Czaplinku

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE * TECHNIKUM * SZKOŁA BRANŻOWA

  1. Home
  2. /
  3. Blog
  4. /
  5. DZIEŃ OTWARTY I DZIEŃ ZAWODOWCA

DZIEŃ OTWARTY I DZIEŃ ZAWODOWCA

8 kwietnia 2022 r. zawitali do naszej szkoły pod opieką nauczycieli uczniowie ze szkół podstawowych z Czaplinka, Broczyna i Złocieńca, a także inni zainteresowani ofertą placówki rodzice i przyszli absolwenci.

Pod opieką przewodników, w tej roli wystąpili uczniowie Zespołu Szkół, podzieleni na klasy młodsi koledzy i koleżanki poznawali specyfikę nauki w liceum i technikum oraz klasach branżowych, przy tym świetnie się bawili i integrowali na przygotowanych specjalnie dla nich stanowiskach tematycznych: dziennikarsko-prawnym (język polski, historia, wos), akademickim (matematyka, fizyka, informatyka), językowym (języki angielski i niemiecki), ratownictwa medycznego (biologia, chemia), mechatronicznym, stolarskim, gastronomicznym oraz turystyczno-krajoznawczym, gdzie zgłębiali także zagadnienia związane z AKADEMIĄ MŁODEGO ŻEGLARZA. Mogli także dowiedzieć się, w jakim zawodzie najlepiej będą się realizować w przyszłości, a przy tym poznać historię tańca oraz historię szkoły w izbie pamięci. Dla spragnionych wrażeń czekała fotobudka – miś Wojtek, kompan patrona naszej szkoły.

Uczniowie, nauczyciele – wszyscy w tym dniu świetnie się bawili, był to czas kreatywności oraz innowacyjności, który pozwolił wyjść poza ramy podstaw programowych i zabrać odwiedzających w pełen przygód i inspiracji świat nauki, każdy mógł tu znaleźć coś dla siebie, a nawet odkryć nowe możliwości samorealizacji. W tym dniu wszyscy byliśmy jedną rodziną, ponieważ oprócz kształcenia na najwyższym poziomie, stawiamy na przyjazną atmosferę i solidarność.

Zespół Szkół w Czaplinku czeka na nowych uczniów…, nie wątpimy, że to właśnie do nas, zechcecie dołączyć.

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych