Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Zespół Szkół w Czaplinku

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE * TECHNIKUM * SZKOŁA BRANŻOWA

  1. Home
  2. /
  3. Blog
  4. /
  5. Dzień Ratownika Medycznego

Dzień Ratownika Medycznego

8 września 2023 r. obchodzimy pierwszy ogólnopolski Dzień Ratownika Medycznego, ustanowiony przez Sejm RP wraz z Ustawą z 1 grudnia 2022 r. o zawodzie ratownika medycznego oraz samorządzie ratowników medycznych.

W imieniu społeczności Zespołu Szkół w Czaplinku serdecznie dziękujemy Panu Jarosławowi Tarnowskiemu oraz całej grupie RESCUE ZDR za najwyższej klasy profesjonalizm i ogromne poświęcenie w pełnionej misji.

Ostatnie wpisy

Narodowe Święto Niepodległości w Czaplinku

11 Listopada

Tydzień z Filozofią

Zebrania z Rodzicami

STYPENDIUM PREZESA RADY MINISTRÓW

Zdjęcia w szkole

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych