Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Zespół Szkół w Czaplinku

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE * TECHNIKUM * SZKOŁA BRANŻOWA

  1. Home
  2. /
  3. Blog
  4. /
  5. Finał Wojewódzki Licealiady w tenisie stołowym

Finał Wojewódzki Licealiady w tenisie stołowym

20 grudnia 2022 nasz Zespół Szkół kolejny raz – trzeci z rzędu – był gospodarzem Finału Wojewódzkiego LICEALIADY – Mistrzostw Województwa Zachodniopomorskiego szkół ponadpodstawowych. W Czaplinku gościliśmy wyłonione w eliminacjach trzynaście najlepszych reprezentacji – ekipy z Koszalina, Trzebiatowa, Szczecina, Dębna, Goleniowa, Gryfic, Połczyna Zdroju, Reska, Świdwina.

Nasze dziewczęta –  Anika Słowińska i Anna Wojciechowicz – ubiegłoroczne brązowe medalistki, a wcześniej wicemistrzynie województwa – w bardzo silnej grupie dziewcząt ponownie zameldowały się na podium. Zdobyły dziś kolejne wicemistrzostwo województwa zachodniopomorskiego, ustępując jedynie reprezentantkom XII LO Szczecin, regularnie grającym w swoich klubach w rozgrywkach ligowych.

GRATULACJE!

Opiekunem drużyny i organizatorem zawodów finałowych jest Marek Mikołajczuk

Chcielibyśmy gorąco podziękować za pomoc w organizacji i sędziowaniu p. Romanowi Polewczakowi i p. Stefanowi Twarogowskiemu, prezesowi Stowarzyszenia Tenisa Stołowego CZAPLA z Czaplinka, naszym niezawodnym przyjaciołom, a także UM Czaplinek za udostępnienie Hali Widowiskowo-Sportowej.

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych