Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Zespół Szkół w Czaplinku

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE * TECHNIKUM * SZKOŁA BRANŻOWA

  1. Home
  2. /
  3. Blog
  4. /
  5. INAUGURACJA OTWARCIA SEZONU TURYSTYCZNEGO 2022

INAUGURACJA OTWARCIA SEZONU TURYSTYCZNEGO 2022

W naszej szkole, w której dbałość o tradycję, ale również troska o naturę i promocja turystyki odgrywają bardzo ważną rolę – odbyła się Inauguracja Sezonu Turystycznego 2022.

Zrobili to wspólnie: 👉Szczecinecka Lokalna Organizacja Turystyczna👉Powiat Szczecinek👉Miasto Szczecinek👉Powiat Drawski

Wydarzenie zaszczycili obecnością fachowcy z branży, a także wielu samorządowców na czele z Anną Bańkowską – Członkini Zarządu Woj. Zachodniopomorskiego. W części dyskusyjnej walory Pojezierza Drawskiego przedstawiali m.in. gospodarze uroczystości, uczniowie z Zespołu Szkół Nr 2 im. Ks. Warcisława w Szczecinku oraz Centrum Edukacji Ekologicznej i Rewitalizacji Jezior – ZPO w Szczecinku

🧑‍💼 Swoje stanowisko promocyjne wystawili: Powiat Drawski, Gmina Czaplinek oraz Gmina Drawsko Pom., także SAPiK🆒

Musimy nieustannie pamiętać, że to tak naprawdę od nas zależy jak będziemy mogli efektywnej korzystać z dostępnych i proponowanych atrakcji. Powiat Drawski i Szczecinecki bez wątpienia zasługują na rozwój, a to właśnie my – mieszkańcy, mamy być najlepszymi ambasadorami oraz propagatorami tego urokliwego miejsca na mapie Polski. Tiziano Terzani, reporter, pisarz, podróżnik powiedział: „Jakaż to przyjemność obserwować własne myśli! W dodatku w otoczeniu piękna, którym mogłem się swobodnie cieszyć, nie próbując go zawłaszczyć. To jeszcze jeden krzepiący aspekt natury: jej ogromne piękno jest dla wszystkich”.

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych