Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Zespół Szkół w Czaplinku

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE * TECHNIKUM * SZKOŁA BRANŻOWA

  1. Home
  2. /
  3. Blog
  4. /
  5. Inauguracja sezonu turystycznego 2023

Inauguracja sezonu turystycznego 2023

26 kwietnia 2023 r. w Zespole Szkół nr 2 im. Ks. Warcisława IV w Szczecinku odbyła się uroczysta Inauguracja sezonu turystycznego na Pojezierzu Drawskim. Powiat Szczecinecki z Powiatem Drawskim, Miastem Szczecinek oraz Szczecinecką Lokalną Organizacją Turystyczną zaprosili do współpracy młodzież naszej szkoły. Uczniowie Zespołu Szkół w Czaplinku w składzie: Jakub Bednarczuk, Maksym Kunert, Łukasz Urkiel, Olaf Grabowiec, Oliwia Małys i Agata Guzowska zaprezentowali część trasy rowerowej “Ze smakiem rowerowym szlakiem”, która przebiega przez powiat drawski. Jędrzej Bołtun, Adam Rafałko i Wojciech Sekrecki – uczniowie Technikum w zawodzie: technik mechatronik prezentowali zawód na szkolnym stanowisku. Uczniom w wydarzeniu pomagali: Pan Szymon Pastuszek, Pan Karol Bąk i Pani dyrektor Małgorzata Głodek.

Tekst: Jakub Bednarczuk -kl. II Technikum

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych