5. Instaling – ciekawy sposób nauki języka obcego

Instaling – ciekawy sposób nauki języka obcego

W od września 2021 r. do maja 2022 r. uczniowie wszystkich klas Zespołu Szkół w Czaplinku w ramach nauki języka niemieckiego brali udział w XVII i XVIII Edycji Programu InstaLing dla Szkół.

Praca z programem pozwoliła młodzieży na opanowanie słówek języka obcego w ciekawy i szybki sposób z wykorzystaniem Internetu, kontrolę własnych postępów oraz naukę wytrwałości i systematyczności . Każdy uczeń mógł dostosować tempo wykonywanych zadań do własnych możliwości i uniknąć stresu związanego z presją czasu. Wszystkie osoby regularnie pracujące z programem mogły zaobserwować spektakularny wzrost zasobu słownictwa.

W rozpoczynającym się właśnie roku szkolnym 2022/ 2023 będziemy uczestniczyć w XIX Edycji Programu InstaLing dla Szkół i zachęcamy wszystkich sceptycznie nastawionych uczniów, aby spróbowali możliwości, jakie daje praca z InstaLing.