Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Zespół Szkół w Czaplinku

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE * TECHNIKUM * SZKOŁA BRANŻOWA

  1. Home
  2. /
  3. Blog
  4. /
  5. Mistrzostwa Powiatu w piłce siatkowej

Mistrzostwa Powiatu w piłce siatkowej

24.03.2022r. w Drawsku Pomorskim odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Piłce Siatkowej 🏐🏐Zespół Szkół w Czaplinku reprezentowały drużyny dziewcząt: Anna Wojciechowska, Oliwia Małys, Angelika Kolczyńska, Dominika Domasat, Angelika Krupka, Aleksandra Kosiór, Amelia Kowalska, Patrycja Makowska, Amelia Kuczyńska, oraz chłopcy: Wojciech Latos, Igor Szafarz, Jakub Krzemień, Łukasz Urkiel, Maksym Kunert, Adam Groździej, Dariusz Rutkowski, Norbert Pawłowski i Wiktor Żochowski.

Dziewczęta z ZS debiutowały w tego typu rozgrywkach siatkarskich. Nie dając łatwych punktów rywalkom, zajęły wysokie – jak na beniaminki – III miejsce.

Chłopcy po pięknym widowisku sportowym, skutecznych blokach i szybkich atakach, również zajęli III miejsce.Wszystkim zawodnikom gratulujemy umiejętności sportowych i dziękujemy za pełne sportowego oddania reprezentowanie naszej szkoły.

Życzymy powodzenia w kolejnych zmaganiach sportowych💪👏⛹️🤾🏐

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych