Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Zespół Szkół w Czaplinku

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE * TECHNIKUM * SZKOŁA BRANŻOWA

  1. Home
  2. /
  3. Blog
  4. /
  5. Młodzież z Ukrainy w naszej szkole

Młodzież z Ukrainy w naszej szkole

🇵🇱🇺🇦

Na dodatkowych zajęciach z języka polskiego z p. Jolantą Gawlik uczniowie poznają podstawowe polskie zwroty i słowa. Po kilku lekcjach potrafią już m.in. przedstawić się, pisać alfabetem łacińskim oraz liczyć. Dziś na lekcji uczyli się nazw codziennych czynności a wszystko to, by coraz więcej rozumieli i potrafili się komunikować z kolegami i koleżankami z Polski.

Na zajęciach z historii i języka angielskiego nauczyciele oraz uczniowie naszej szkoły integrują się z przybyłymi uczniami z Ukrainy🇵🇱🇺🇦. Coraz ciekawsze zajęcia, które uczą i jednocześnie bawią. 👏👏👏.

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych