Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Zespół Szkół w Czaplinku

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE * TECHNIKUM * SZKOŁA BRANŻOWA

  1. Home
  2. /
  3. Blog
  4. /
  5. “Mobilność szansą na rozwój zawodowy” – projekt dofinansowany w...

“Mobilność szansą na rozwój zawodowy” – projekt dofinansowany w ramach programu ERASMUS+

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że projekt “Mobilność szansą na rozwój zawodowy” w ramach programu ERASMUS+, którego autorką jest Pani Marta Gańska, uzyskał akceptację 👏 i otrzymał dofinansowanie w kwocie 52 054 EURO 👏👏👏

Działania podczas mobilności obejmują 120 h praktyk w Hiszpanii dla 18 uczniów kształcących się w zawodach: technik organizacji turystyki, technik technologii drewna, technik żywienia i usług gastronomicznych, technik mechatronik. Podczas mobilności zrealizujemy również kurs języka hiszpańskiego (A1).

Gratulujemy!!!

Ostatnie wpisy

Narodowe Święto Niepodległości w Czaplinku

11 Listopada

Tydzień z Filozofią

Zebrania z Rodzicami

STYPENDIUM PREZESA RADY MINISTRÓW

Zdjęcia w szkole

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych