Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Zespół Szkół w Czaplinku

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE * TECHNIKUM * SZKOŁA BRANŻOWA

  1. Home
  2. /
  3. Blog
  4. /
  5. Narodowe Święto Niepodległości w Czaplinku

Narodowe Święto Niepodległości w Czaplinku

🇵🇱 11 listopada 2023 r. delegacja ZS w Czaplinku brała udział w oficjalnych obchodach Narodowego Święta Niepodległości.

W południe rozpoczęły się uroczystości na cmentarzu przy pomniku żołnierzy poległych w obronie naszej Ojczyzny. Na początku odśpiewano Hymn Państwowy, następnie głos zabrał burmistrz Czaplinka Marcin Naruszewicz, który w swoim przemówieniu mówił o szacunku do Ojczyzny i do przodków walczących o to, abyśmy mogli żyć w wolnym kraju. Dalej po krótkiej modlitwie za poległych, przybyłe delegacje i mieszkańcy złożyli wieńce, kwiaty i znicze. Zespół Szkół w Czaplinku reprezentowały Dyrektor Pani Małgorzata Głodek i Wicedyrektor Pani Wioletta Cylkowska wraz z uczniami.

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych