Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Zespół Szkół w Czaplinku

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE * TECHNIKUM * SZKOŁA BRANŻOWA

  1. Home
  2. /
  3. Blog
  4. /
  5. Praktyki zawodowe w Hiszpanii dla uczniów Zespołu Szkół w Czaplinku

Praktyki zawodowe w Hiszpanii dla uczniów Zespołu Szkół w Czaplinku

Praktyki zawodowe w Hiszpanii dla uczniów ZS Czaplinek

W dniach od 14 do 18 marca 2023 r. odbyła się wizyta przygotowawcza w Maladze (Hiszpania) w ramach realizacji projektu Erasmus+ ,,Mobilność szansą na rozwój zawodowy”, której celem było omówienie najważniejszych kwestii dotyczących organizacji praktyk zawodowych dla młodzieży, programu kulturalnego i językowego oraz poznania warunków pobytu. Uczniowie trzech zawodów: technik mechatronik, technik organizacji turystyki i technik żywienia i usług gastronomicznych wyjadą do Malagi na 4-tygodniowe praktyki już 27.05.2023 r. W ramach pobytu uczniowie, będą uczyć się i pracować,  podnosząc swoje kwalifikacje zawodowe. 

Szkołę reprezentowali koordynator projektu Pani Marta Gańska oraz nauczyciele: Hanna Chwiałkowska i Weronika Pietkiewicz.

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych