Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Zespół Szkół w Czaplinku

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE * TECHNIKUM * SZKOŁA BRANŻOWA

  1. Home
  2. /
  3. Blog
  4. /
  5. Realizacja efektów ekologicznych w ramach programu EKOPRACOWNIA XXI WIEKU

Realizacja efektów ekologicznych w ramach programu EKOPRACOWNIA XXI WIEKU

🌿🌿

Uczniowie klasy 2a LO o profilu ratowniczo-medycznym na zajęciach warsztatowych badali wodę z jezior Drawsko, Czaplino, Krzemno i Komorze. W ramach warsztatów uczniowie mieli za zadanie pobrać próbki wody, wykonać badania wody pod kątem fizyko-chemicznym, ph, temperatury, kwasowości i zasadowości oraz badania organizmów wskaźnikowych. Przygotowali również wstępny projekt do broszur opisujących ocenę stanu ekologicznego wybranych jezior.🌿🌿🌿

Ostatnie wpisy

Narodowe Święto Niepodległości w Czaplinku

11 Listopada

Tydzień z Filozofią

Zebrania z Rodzicami

STYPENDIUM PREZESA RADY MINISTRÓW

Zdjęcia w szkole

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych