Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Zespół Szkół w Czaplinku

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE * TECHNIKUM * SZKOŁA BRANŻOWA

  1. Home
  2. /
  3. Blog
  4. /
  5. Rekrutację czas zacząć

Rekrutację czas zacząć

Od 09 maja, na stronie internetowej https://powiatdrawski.edu.com.pl/kandydat  można zarejestrować się i wygenerować wniosek o przyjęcie do szkoły. Wniosek trzeba wydrukować, podpisać i zanieść tylko do szkoły pierwszego wyboru. Jeśli ósmoklasista stara się również o przyjęcie do innych szkół na terenie powiatu drawskiego (w Czaplinku, Drawsku Pomorskim, Kaliszu Pomorskim lub Złocieńcu), nie zanosi podania do żadnej innej szkoły. System elektroniczny naboru przekazuje tę informację pozostałym, wybranym przez kandydata, szkołom.

Firma Vulcan, która jest autorem oprogramowania, przygotowała prezentację, podczas której specjaliści wyjaśniają kandydatom każdy kolejny krok w procesie rekrutacji. Zachęcamy do zapoznania się z prezentacją – https://youtu.be/a6NYo9pGIJk

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych