Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Zespół Szkół w Czaplinku

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE * TECHNIKUM * SZKOŁA BRANŻOWA

  1. Home
  2. /
  3. Blog
  4. /
  5. Sebastian Pelc – 47. Olimpiada Języka Niemieckiego – eliminacje...

Sebastian Pelc – 47. Olimpiada Języka Niemieckiego – eliminacje okręgowe

Sebastian Pelc – nagrodzony podczas Gali Oskarowej w Zespole Szkół w Czaplinku statuetką Oskara w kategorii “Najlepszy Konkursowicz” przybył na uroczystość bezpośrednio z pisemnych eliminacji etapu okręgowego 47-mej Olimpiady Języka Niemieckiego.

Życzymy Sebastianowi awansu do etapu ustnego eliminacji okręgowych olimpiady, które odbędą się w najbliższym czasie na Uniwersytecie Szczecińskim. Liczymy wraz z tegorocznym maturzystą, że wysiłek, włożony w przygotowania, zaprocentuje zakwalifikowaniem do kolejnej rundy. Serdecznie gratulujemy mu dotychczasowych osiągnięć.

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych