Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Zespół Szkół w Czaplinku

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE * TECHNIKUM * SZKOŁA BRANŻOWA

  1. Home
  2. /
  3. Blog
  4. /
  5. SERCEM Z UKRAINĄ

SERCEM Z UKRAINĄ

16 marca 2022 r. o godz. 11.00 dzieci i młodzież Szkoły Podstawowej oraz Zespołu Szkół w Czaplinku podczas apelu – głośnio i dobitnie – powiedzieli „NIE przemocy i szaleństwu wojny, TAK wolności i solidarności”.

Młodzież naszej szkoły przygotowała krótki program artystyczny – pragnąc w ten sposób muzyką, śpiewem oraz poezją wyrazić jedność z walczącymi o wolność Ukraińcami, wesprzeć ich duchowo i pokazać, że mają na kogo liczyć i nie są sami. Kulminacyjnym punktem było utworzenie przez wszystkich obecnych serca w barwach Ukrainy.

W uroczystości udział wzięli:

– Wicestarosta Drawski – Pan Mariusz Nagórski,

– Burmistrz Czaplinka – Pan Marcin Naruszewicz,

– członek zarządu Powiatu Drawskiego – Pan Zbigniew Dudor,

– Dyrektorka CzOK-u – Pani Aleksandra Łuczyńska,

– Dyrektor SP w Czaplinku – Pan Aleksander Fudała.

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych