Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Zespół Szkół w Czaplinku

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE * TECHNIKUM * SZKOŁA BRANŻOWA

 1. Home
 2. /
 3. Blog
 4. /
 5. ŚWIĘTO SZKOŁY

ŚWIĘTO SZKOŁY

8 kwietnia 2022 r. w naszej szkole odbył się uroczysty apel z okazji Święta Szkoły. Nasza szkoła ma swoich wielkich, historycznych patronów – 3 Dywizję Strzelców Karpackich oraz Stefana Czarnieckiego. Wybór nie był przypadkowy, wiązał się on z określonymi wartościami, takimi jak: patriotyzm, wolność, suwerenność narodu, prawo do stanowienia o sobie czy prawo do zachowania tożsamości kulturowej. Uczniowie koła teatralnego pod kierunkiem Pani Agnieszki Skoniecznej przygotowali wzruszającą część artystyczną. Dodatkowo, dzięki inicjatywie Mai Mazur, mieliśmy niezapomnianą okazję przeżyć wizytę „Wojtka” 🙂 Na zakończenie Uroczystości Maciej Jasiński i Wojciech Zięba fantastycznie zabawili publiczność 🙂

W Uroczystości uczestniczyli:

 • Burmistrz Czaplinka -Pan Marcin Naruszewicz
 • Sekretarz Gminy Czaplinek – Pani Marcelina Mastalisz
 • Radny Gminy Czaplinek -Pan Szymon Pastuszek
 • Dyrektor PCKZiU w Drawsku Pom.- Pani Mariola Puchalska
 • Komendant Straży Miejskiej w Czaplinku -Pan Krzysztof Max Leśniowski
 • Członek Stowarzyszenia Byłych Pracowników „Telczy” -Pan Wiesław Krzywicki
 • Dyrektorka Czaplineckiego Ośrodka Kultury – Pani Aleksandra Łuczyńska
 • Przewodniczącą Rady Rodziców – Renata Kozak
secretcats.pl - tworzenie stron internetowych