Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Zespół Szkół w Czaplinku

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE * TECHNIKUM * SZKOŁA BRANŻOWA

  1. Home
  2. /
  3. Blog
  4. /
  5. „To, co mam, to radość najpiękniejszych lat…”

„To, co mam, to radość najpiękniejszych lat…”

Słowa piosenki z repertuaru Anny Jantar stały się motywem Uroczystości – pożegnania uczniów klas maturalnych – 3a LO oraz klasy IV Technikum.

Na podstawie Uchwały Nr 201/2022 Rady Pedagogicznej ZS w Czaplinku z dnia 25.04.2022 r. 22 uczniów Liceum Ogólnokształcącego im. 3 Dywizji Strzelców Karpackich oraz 18 uczniów Technikum ukończyło szkołę. Serdecznie gratulujemy!

Uroczystość rozpoczęliśmy od przekazania pocztu sztandarowego LO nowemu chorążemu, ponieważ Wojciech Latos, który do dnia dzisiejszego pełnił tę funkcję, otrzymał świadectwo ukończenia liceum, stając się jego Absolwentem. Nowym chorążym w poczcie sztandarowym został Jan Nałęcz – uczeń klasy III b LO. Następnie dyrektor Zespołu Szkół w Czaplinku -Małgorzata Głodek uhonorowała uczniów, którzy otrzymali średnią powyżej 4,75.

Świadectwa z wyróżnieniem, bon prezentowy otrzymali uczniowie LO:

Wojciech Latos,  Eryk Marciniak, Mateusz Cogiel. Dodatkowo zaszczytny tytuł Primus Inter Pares otrzymał Wojciech  Latos.

Tradycją szkoły jest przyznawanie „Oskarów”, w kategoriach:

„Najlepszy uczeń Liceum” statuetkę otrzymał Wojciech Latos,

„Najlepszy Uczeń Technikum”Wiktoria Sobolewska

„Najlepszy Konkursowicz”  – Nadia Konwińska (LO)

Statuetkę w kategoriach „Artysta” otrzymał Maciej Wierzbicki (LO), a „Sportowiec”Mateusz Cogiel (LO). Specjalne wyróżnienia: „Organizator” trafił do Oliwii Czapigi (LO), „Społecznik” do Kingi Domasat (LO), „Lidera” – do Julii Lisowiec (T), „Sumienność i frekwencja” – do Soni Żwirko (T).  

Gratulujemy!!!

Na początku nowej drogi ku przyszłości życzyliśmy Absolwentom wiele szczęścia, satysfakcji, udanych wyborów w różnych sytuacjach życiowych zakończonych sukcesem i odnalezienia prawdziwych przyjaźni i wartości w życiu oraz zdania egzaminu maturalnego i zawodowego 🍀🍀🍀.
W  uroczystości uczestniczyli:

  • Burmistrz Czaplinka – Pan Marcin Naruszewicz
  • Inspektor Wydziału Edukacji w Drawsku Pom. – Pani Aneta Kuszmar
  • Sekretarz Gminy Czaplinek – Pani Marcelina Mastalisz
  • Przewodnicząca Rady Rodziców – Pani Renata Kozak
  • Komendant Straży Miejskiej w Czaplinku – Pan Krzysztof Leśniowski.

Ostatnie wpisy

Narodowe Święto Niepodległości w Czaplinku

11 Listopada

Tydzień z Filozofią

Zebrania z Rodzicami

STYPENDIUM PREZESA RADY MINISTRÓW

Zdjęcia w szkole

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych