Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Zespół Szkół w Czaplinku

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE * TECHNIKUM * SZKOŁA BRANŻOWA

  1. Home
  2. /
  3. Blog
  4. /
  5. Turniej piłki siatkowej w Wałczu

Turniej piłki siatkowej w Wałczu

28.11.2023 r. reprezentacja ZS Czaplinek brała udział w Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Rektora Akademia Nauk Stosowanych w Wałczu. Rozgrywki odbyły się w hali Centralnego Ośrodka Sportu – Ośrodek Przygotowań Olimpijskich COS OPO Wałcz. To czysta przyjemność móc zagrać jako jedna z pierwszych drużyn w takim obiekcie sportowym.

Dla naszej młodej reprezentacji (klasy 1-2) miał to być przede wszystkim udział zapoznawczy w tego typu imprezie. Na tyle reprezentacji klas sportowych z innych szkół nasza ekipa wypadła bardzo dobrze: chłopcy otarli się o podium zajmując 4 miejsce, a dziewczęta 6. Gratulacje!

Opiekun: P. Marek Mikołajczuk

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych