Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Zespół Szkół w Czaplinku

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE * TECHNIKUM * SZKOŁA BRANŻOWA

  1. Home
  2. /
  3. Blog
  4. /
  5. TYDZIEŃ Z LITERATURĄ ROMANTYCZNĄ

TYDZIEŃ Z LITERATURĄ ROMANTYCZNĄ

25 – 31 marca 2022 r.

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W NASTĘPUJĄCYCH KONKURSACH:

  • “Bom wszędzie cząstkę mej duszy zostawił”, czyli o podróżach Mickiewicza, Słowackiego i Chopina – konkurs na najlepszy reportaż. Na prace konkursowe nauczyciele języka polskiego czekają do 01.04.2022r.
  • Mickiewicz, Słowacki i Norwid od nowa, czyli “Odpowiednie dać rzeczy słowo!” – konkurs recytatorski na najpiękniejszą interpretację głosową wybranego utworu polskich romantyków. Zgłoszenia (imię i nazwisko uczestnika, autor i tytuł wybranego utworu) do nauczycieli języka polskiego (do 29.03.2022r.)
  • Gdzie bursztynowy świerzop (…)”, czyli jak to napisać? Dyktando skierowane do uczniów i nauczycieli – 29.03.2022 r.
  • Modowe metamorfozy w romantycznej odsłonie…Konkurs na najciekawszy strój nawiązujący do epoki romantyzmu. Zgłoszenia do nauczycieli języka polskiego bądź historii. (konkurs odbędzie się 31.03.2022 r.)
  • Konkurs graficzny na projekt okładki książki. Wyboru należy dokonać spośród podanych tytułów:- Adam Mickiewicz “Pan Tadeusz” lub “Dziady” cz.III- Juliusz Słowacki “Kordian”- Zygmunt Krasiński “Nie-Boska Komedia”. Uczniowie przesyłają prace drogą elektroniczną do 01.04.2022 r.

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych