Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Zespół Szkół w Czaplinku

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE * TECHNIKUM * SZKOŁA BRANŻOWA

  1. Home
  2. /
  3. Blog
  4. /
  5. VIII Dyktando o Pióro Starosty

VIII Dyktando o Pióro Starosty

Zapraszamy serdecznie do udziału w Konkursie VIII Dyktando o Pióro Starosty

Uczestnikami dyktanda mogą być wszyscy mieszkańcy powiatu drawskiego bez względu na wiek, a także uczniowie szkół podstawowych i szkół ponadpodstawowych z terenu powiatu drawskiego, niezależnie od miejsca zamieszkania, za wyjątkiem nauczycieli języka polskiego oraz laureata VII edycji Dyktanda o Pióro Starosty.

Warunkiem udziału w dyktandzie jest zgłoszenie uczestnictwa poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie www.powiatdrawski.pl oraz w siedzibie Starostwa Powiatowego w Drawsku Pomorskim, plac E. Orzeszkowej 3, 78-500 Drawsko Pomorskie, pok.303 oraz dostarczenie go do siedziby Starostwa, pocztą lub osobiście.

Termin zgłoszeń upływa 4 listopada 2022 roku.

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych