Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Zespół Szkół w Czaplinku

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE * TECHNIKUM * SZKOŁA BRANŻOWA

  1. Home
  2. /
  3. Blog
  4. /
  5. “W służbie ojczyzny”

“W służbie ojczyzny”

Informujemy, że uczniowie kl. I a Liceum Ogólnokształcącego im. 3 Dywizji Strzelców Karpackich (profil logistyczno – wojskowy oraz akademicko – informatyczny) wezmą udział w Ogólnopolskim programie Służby Więziennej związanym z edukacją proobronną młodzieży „W SŁUŻBIE OJCZYŹNIE”. Zajęcia dla naszej szkoły zrealizuje Zakład Karny w Wierzchowie.

 W trakcie zajęć poruszone zostaną tematy związane z kształtowaniem postaw obywatelskich, proobronnych i patriotycznych. Pod czujnym okiem Funkcjonariuszy Służby Więziennej przeprowadzone zostanie szkolenie strzeleckie, które połączy teorię z praktyką, a zarazem pomoże uświadomić uczestnikom, jak ważną rolę w obronności Państwa pełni Służba Więzienna.

Ostatnie wpisy

Narodowe Święto Niepodległości w Czaplinku

11 Listopada

Tydzień z Filozofią

Zebrania z Rodzicami

STYPENDIUM PREZESA RADY MINISTRÓW

Zdjęcia w szkole

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych