5. Witaj Szkoło!

Witaj Szkoło!

01 września 2022 r. o godz. 9.00 symbolicznie został domknięty okres wakacyjnego odpoczynku. Wyposażeni w nowe pokłady sił i energii wkroczyliśmy w czas szkolnych wyzwań 🙂 Przed nami wszystkimi miesiące wypełnione intelektualnymi przygodami, zdobywaniem umiejętności, a także zawiązywaniem nowych znajomości 🙂. Mamy nadzieję, że ten rok szkolny dla każdego będzie obfitował w sukcesy edukacyjne, sportowe i artystyczne. Życzymy sobie, by nauka była przygodą i pasją, by relacje rówieśnicze pozwalały na bycie sobą i autentyczność, byśmy wszyscy kierowali się życzliwością i tolerancją, pamiętając o ideach wsparcia, solidarności czy równości.

Wszystkim Uczniom życzymy powodzenia w nowym roku szkolnym a Gronu Pedagogicznemu satysfakcji z wykonywanej pracy 🙂.

W Uroczystości udział wzięli:

– Członek Zarządu Powiatu Drawskiego – Pan Zbigniew Dudor;

– Radna Powiatu Drawskiego – Pani Genowefa Polak;