Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Zespół Szkół w Czaplinku

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE * TECHNIKUM * SZKOŁA BRANŻOWA

  1. Home
  2. /
  3. Blog
  4. /
  5. Wyjazd integracyjny dla uczniów kl.I

Wyjazd integracyjny dla uczniów kl.I

W dniach 4-5 września 2023 r. odbył się wyjazd integracyjny dla uczniów klas pierwszych Zespołu Szkół w Czaplinku. Przez te dwa dni młodzież miała okazję spędzić wspólnie czas integrując się podczas różnych aktywności m. in. archery tag, survival, kajaki czy strzelanie z wiatrówki. Były to dwa dni spędzone w pięknych okolicznościach przyrody, przy pięknej pogodzie.

W imieniu organizatora wyjazdu Biuro Sail&Surf serdecznie dziękujemy młodzieży oraz Paniom: Kornelii Szadzewicz, Małgorzacie Lezler, Żanecie Iwaniczko za super atmosferę i współpracę. Nie żegnamy się z uczniami i nauczycielami a mówimy, do zobaczenia niebawem! 😊

#integracja #młodzież #uczeń #nauczyciel #przygoda #zabawa #wspomnienia #PomorzeZachodnie #PowiatDrawski #Czaplinek

Ostatnie wpisy

Narodowe Święto Niepodległości w Czaplinku

11 Listopada

Tydzień z Filozofią

Zebrania z Rodzicami

STYPENDIUM PREZESA RADY MINISTRÓW

Zdjęcia w szkole

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych