Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Zespół Szkół w Czaplinku

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE * TECHNIKUM * SZKOŁA BRANŻOWA

  1. Home
  2. /
  3. Blog
  4. /
  5. ZMAGANIA/COMPETITION – HISZPAŃSKO – POLSKIE

ZMAGANIA/COMPETITION – HISZPAŃSKO – POLSKIE

🛎🛎🛎

W ramach realizacji projektu Erasmus + w naszej szkole Panie: Hanna Chwiałkowska, Weronika Pietkiewicz oraz Magdalena Grzyb realizują INNOWACJĘ PEDAGOGICZNĄ DLA TECHNIKUM ORGANIZACJI TURYSTYKI “ZMAGANIA/COMPETITION – HISZPAŃSKO – POLSKIE.

Tematem innowacji jest zestawienie Polski🇵🇱 z Hiszpanią🇪🇦 , do której pojedzie grupa uczniów z technikum, aby doskonalić swoje umiejętności. Poprzez samodzielne wyszukiwanie informacji przez uczniów w oparciu o mapy, podręcznik, Internet oraz inne źródła wiedzy, informacji matematycznych i językowych na tematy położenia, atrakcyjnych turystycznych uczniowie poznają ten piękny kraj.

Prezentujemy pracę Szymona Trzcińskiego, ucz. kl. I b Technikum 👏👏👏

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych