Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Zespół Szkół w Czaplinku

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE * TECHNIKUM * SZKOŁA BRANŻOWA

  1. Home
  2. /
  3. Blog
  4. /
  5. Sukces Jonatana Tobiasza

Sukces Jonatana Tobiasza

Uczeń kl. III a Liceum Ogólnokształcącego im. 3 Dywizji Strzelców Karpackich w Czaplinku Jonatan Tobiasz w etapie wojewódzkim 50. edycji Olimpiady Historycznej zajął  IV miejsce.

Ogólnopolska Olimpiada Historyczna to przedsięwzięcie o długoletniej tradycji i wysokiej renomie. Od 1974 r. organizowana jest przez Polskie Towarzystwo Historyczne – Komitet Główny Olimpiady Historycznej przy finansowym wsparciu Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz Kancelarii Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej, we współpracy z Instytutem Pamięci Narodowej. Patronat nad zawodami objęli oraz nagrody ufundowali Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego oraz Zachodniopomorski Kurator Oświaty.

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych